Co powoduje kłucie w prawej części lewej piersi?

Mam 23 lata, palę papierosy. Czasami kuje mnie w prawej części lewej piersi i pod nią, ale dzisiaj kuje mnie bez przerwy już od jakiś 30 minut po lewej stronie pod piersią jakby w piersi. Mierzyłam ciśnienie i puls, średnio 110/70/63 i ciśnieniomierz pokazywał arytmie. Boję się, że to mogą być sprawy sercowe, do tego bolą mnie ostatnio nogi, a naczytałam się w Internecie o zakrzepicy i mam skrzywiony kręgosłup piersiowy - czy może to być jakiś nerw? Chociaż nerwobóle miewałam bardziej w żebrach.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć