Co powoduje krwawienie?

Mój wcześniejszy cykl trwał 19 dni (wywoływany duphstonem- cykl bezowulacyjny). W dniu kiedy powinien pojawić się okres (gdyby nie został wywołany) zaczęły się plamienia. Na początku były brązowe, później pojawiły się plamienia już z żywą krwią. W 4-tym dniu (24.12) plamień byłam u lekarza, który stwierdził, że owulacja była kilka godzin temu i że jest torbiel krwotoczna po owulacji (cykl stymulowany) i że nie dzieje się nic poważnego a plamienia są prawdopodobnie tymi okołoowulacyjnymi. Plamienia trwają do dziś (2.01). Jaka może być ich przyczyna? Nie mam nadżerki, polip został usunięty przy histeroskopii więc to można wykluczyć. Nie pojawiało się coś takiego wcześniej. I czy mimo tych plamień jest szansa,że mogłam zajść w ciążę? Była to moja owulacja pierwsza od kilku miesięcy i bardzo się cieszyłam, że może tym razem a tu takie coś.. Bardzo proszę o odpowiedź, może jest jakieś wytłumaczenie skąd te krwawienia?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i.ocena w badaniu bezpośrednim