Co powoduje męczliwość i problemy z miesiączką?

Witam Mam 53 lata, od kilkunastu lat odczuwam często męczliwość (np. 1-2 dni czuję się dobrze, a następnie przez kilka dni źle ), polega to na tym, że odczuwać ciężar w okolicach serca, w pozycji leżącej odczuwam palpitacje serca, od kilku lat leczę się na depresję, ale lekarz psychiatra stwierdził, że to nie depresja jest przyczyna, kardiolog, endokrynolog wykluczyli chorobę serca i tarczycy. Miałam od kilkunastu lat bardzo obfite miesiączki, od kilku lat miesiączka jest nieregularnie, przerwy występują do kilku miesięcy. Moje wyniki wszystkie są w normie oprócz tego, że mam anemię, którą próbuję leczyć i przyjmuję żelazo przepisywane leki przez lekarza ( tardyferon fol). pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt.

Z Pani relacji symptomatycznej, wnioskuję, że przyczyną opisanych przez Panią symptomów jest niedokrwistość, z powodu niedoboru żelaza (który domniemam nie jest w sposób zoptymalizowany przyswajany przez Pani organizm) jak również okres około menopauzalny i towarzyszące temu objawy.

Myślę, ze przydatna mogłaby być dla Pani zwyczajna rozmowa
z Psychologiem - gdyby miała pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia!

rena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605