Co powoduje mrowienie i pisk w głowie?

Witam, mam następujący problem - od kilku dni mam problemy ze snem i nie tylko. Caly czas odczuwam mrowienie na całym ciele, dwa razy zdarzył się również pisk w głowie.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
może trzeba się udać do internisty ew. zbadać poziom magnezu wit D lub B, wapno?
Mrowienie i pisk w głowie najcześciej jest wynikiem zdenerwowania, stresu, Mięsnie się napinają i jeśli trwa to długo możemy czuc mrowienie. Npięcie działa też na czaszkę w ktorej mamy plyn mozgowo -rdzeniowy. Następuje scisk i czujemy pisk.
Nic sie z tym nie robi. Najlepiej rozwiązać problem tak zeby nas nie stresował.
Pozdrawiam !
Ewa Wojcik