Co powoduje nawracające bóle brzucha z biegunką?

Od kilku lat mam nawracajace bole brzucha z biegunka.rok temu pet ct wykluczylo rakowiaka. Objawy podejrzenia mam nadal. Dwa dni z rzedu mam dosc silny bol brzucha od zoladka do pepka.bol zarzynajacy.powodujacy biegunke.pojawia sie popoludniu.noca ustepuj.co jest przyczyna? Czy jest wsrod Panstwa lekarz.ktory nie powie.ze to nerwica.i wyjasni przyczyne i jesli sie jeszcze da wyleczy mnie. Bardzo prosze.

WItam serdecznie,

no wie Pani jeżeli myśli Pani, że nerwica to nie jest żadna choroba to jest Pani w błędzie.

http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/

a ponieważ Pani się tym wszystki stresuje to niech Pani jeszcze to przeczyta:
https://portal.abczdrowie.pl/stres-ten-podstepny-morderca-zabija-po-cichu

Naturalnie powinna Pani zbadać się gastrologicznie ( Gastroskopia, kolonoskopia)
Florę bakteryjną itd.
Jeżeli nic nie wykaże to niech Pani do mnie wtedy napisze na maila.
Przy okazji to nie ból wywołuje biegunkę tylko to jest objaw zakłócenia.
Pozdrawiam miło

Dzień dobry. Jeżeli lekarz wskazuje na brak przyczyn medycznych i wskazuje na nerwicę to jest to diagnoza. Przyczyny psychologiczne są nadal przyczyną. Jeżeli nie dopuszcza Pani takiej możliwości, to obawiam się, że pozbawia Pani siebie możliwości pozbycia się opisanych objawów. Proszę zaufać psychologii. Rozumiem Pani chęć rozwikłania problemu przy pomocy np. farmakoterapii, ale to tylko pozory, że to łatwiejsza droga, bo jeśli przyczyny mają swoje źródło np. w trudnościach radzenia sobie ze stresem, to leki mogą pomóc tylko doraźnie. Namawiam Panią do czegoś więcej. Do tego, by móc cieszyć się życiem zamiast zmagać z trudnościami. Powodzenia!