Co powoduje nawracające utraty świadomości i wymioty?

Mam pytanie - jestem po operacji raka brodawkowatego tarczycy. Pooperacyjna niedoczynność tarczycy. Od kilku lat mam nawracające utraty przytomności z bólem brzucha i biegunką i wymiotami po ocknięciu, czasem jest wzywane pogotowie po jednodniowym pobycie w szpitalu podaniu kroplówek jest wszystko ok. Ostatnio przydarzyło mi się to podczas biegania po podaniu glukozy z apteczki wróciła mi energia i siły. Lekarze podejrzewali padaczkę teraz guz insulinowy trzustki. TK, EEG nie wykazało padaczki.

Witam,

jeśli po wypiciu glukozy wróciła Pani energia, możliwe, że to ma związek ze spadkiem cukru we krwi, zalecałabym badanie krzywej cukrowej i konsultację diabetologiczną.
Wskazana jest też diagnostyka czynników psychologicznych w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Niestety nie ma możliwości ustalenia przyczyny Pani symptomów na Portalu, wskazane konsultacje specjalistyczne osobiste.

Życzę Pani tylko najlepszego zdrowia,
irena.mielnik.madej@gmail.com