Co powoduje nietypowy ból piersi?

Witam, mój problem polega na bolących piersiach. Wcześniej bolały mnie, kiedy zbliżała się miesiaczka, na zasadzie takiego "ciągnięcia w dół" teraz od kilku dni, kiedy mocniej je przycisne mam wrażenie, że coś mnie w środku pali i szczypie, dodam, że nie karmię piersią od długiego już czasu, miałam przez kilka dni wymioty i wrażliwość na zapachy oraz omdlenia, nie wiem czy można to połączyć wszystko razem, ciążę mogę wykluczyć bo obecnie jest miesiaczka ale piersi właśnie nietypowo bolą.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa.