Co powoduje potliwość dłoni i marznięcie?

Witam od pewnego czasu dokucza mi potliwość dłoni oraz marznięcie do tego dochodza zawroty głowy oraz ciężar na środku klatki piersiwej oraz stan podgorączkowy 37 stopni miałam wykonane badania z ktorych tylko jedno odbiega od normy ft4 22,8 .Posze mi powiedzieć co może być przyczyną tych objawów.Pozdrawiam

Witam!
Mogą to być sprawy nerwicowe, ale w pierwszej kolejności powinien Panią obejrzeć angiolog, aby wykluczyć sprawę naczyniową. Mimo wszystko wskazana psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.