Co powoduje powracające rany na stapach?

witam serdecznie chciałam zapytać co może być powodem takiego zjawiska na moim ciele: od trzech miesięcy - powracające rany na stopach, dłoniach, w nosie oraz uszach, goją się długo oraz wracają co jakiś czas w tych samych miejscach bądz ich sąsiedztwie, na rękach i stopach wyglądają jak pęcherze podskorna a na uszach oraz w nosie jak strupy. zaczyna się od swędzącego bąbla, potem rana. co może powodować takie zachowanie organizmu? proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena zmian przez lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zdecydować o dalszej diagnostyce