Co powoduje problemy z bóle skroni i pliczka?

Boli nie skroń, policzek i dziąsło 4,5,6 góra Apap starcza na 2 godziny. 4 wyrwana , 5 leczona 7 lat temu zgorzel zęba. I tu moje pytanie czy mogę mieś po takim czasie na nowo zgorzel w wyczyszczonym zębie (bolał mnie tej rok temu, i na RTG nic nie było widać - dostałem antybiotyk i rok bez bulu)? Ząb nie reaguje na uderzenia 2 stomatologów powiedziało mi że to nie zęby bo nie wykazują oznak bulu na opukiwanie (6 i 5).

Dzień dobry,
niestety bez zdjęcia rtg trudno jest coś poradzić. Możliwy jest nawrót zapalenia tkanek okołowierzchołkowych, jeśli kanały nie zostały wypełnione do samego końca, ale dopiero zdjęcie rtg może potwierdzić taką diagnozę.
pozdrawiam zdrowo :-)
Grzegorz Gdula