Dlaczego odczuwam ten ból w skroni i uchu?

Od jakiegoś czasu bolało mnie ucho, skroń i okolice oka. Udałam się do dentysty, doktor otworzyła ząb 7,okazalo się że był to zgorzel. Kanały wyczyszczone, zatrute i za 3 tyg do dalszego leczenia. Jednak po 2 dniach nadal odczuwam lekki ból w skroni i uchu. Czy możliwe że jeszcze w którymś zębie jest coś jeszcze? Dodam że 8 do wyrwania, z małym ubytkiem, w 6 leczenie kanałowe kilka lat temu. Morfologia i crp dziś zrobione i wszystko ok. Co jeszcze mogę zrobić?
KOBIETA, 36 LAT 2 miesiące temu

Zatruwanie zęba jest starą metoda leczenia i nie powinno być już stosowane. Nowoczesne leczenie kanałowe odbywa się na jednej wizycie pod mikroskopem w znieczuleniu. Inna sprawa to dolegliwości skroni i ucha, najczęściej świadczą o problemach w stawie skroniowo żuchwowym i wymagają odpowiedniej diagnostyki oraz leczenia np. szyną relaksacyjną.