Silny ból zatrutego zęba podczas leczenia kanałowego

Jestem w trakcie leczenia kanałowego dolnej siódemki. Cztery dni temu byłam u stomatologa i okazało się, że ząb nie zatruł się całkowicie. Pani doktor założyła mi trutkę po raz drugi. Przez dwa dni wszystko było w porządku, ale od dwóch dni boli coraz bardziej. Ból nasila się przy nagryzaniu i promieniuje na całą lewą część twarzy aż do ucha. Nie wiem, co mam robić, bo leki przeciwbólowe (paracetamol, ibuprofen i pyralgina) nie działają. Bardzo proszę o pomoc. Kolejna wizyta dopiero za 3 dni.

Witam. Prawdopodobnie trucizna jest w zębie zębie zbyt długo i powinno się ją wyjąć ( dziś takie zęby można leczyć bez zatruwania). Jutro proszę udać się na wizytę, mimo że jest Pani wyznaczona dopiero za 3 dni.

Trucizna czyli dewitalizacja zęba jest bardzo przestarzałą metodą , przy tym bardzo zawodną i niosącą ze sobą spore ryzyko powikłań , ząb powinien być jak najszybciej otworzony i powinna być wykonana ekstrypacja czyli wyjęcie zainfekowanej miazgi z kanałów , już nawet tak nieskomplikowany zabieg powinien przynieść ulgę