Co powoduje przewlekłe swędzenie miejsc intymnych?

Witam.Swedza mnie miejsca intymne od dwoch lat bez przerwy.Wszystkie przyczyny swiadu wykluczone,niewiadomo dlaczego.Drapie sie tak od dwoch lat i nie widze konca ,przez to bardzo czesto do ranek.czy drapanie miejsc intymnych tak intensywne i dlugotrwale moze spowodowac liszaj twardzinowy,leukoplakie badz raka sromu?czytalam ze przez uraz mechaniczny moze cos takiego sie stac.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i ocena zmian, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.