Osłabienie doznań podczas wytrysku po ogoleniu miejsc intymnych

Witam... Ostatnio postanowiłem sobie ogolić miejsca intymne, jednak od tego momentu zauważyłem że mam pogorszoną jakoś doznań związane z wytryskiem! Owszem były podrażnienie i swędzenie... ale to już trwa ponad 2 tyg...od momentu ogolenia miejsc intymych

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że nie ma to związku. proponuje udac się do lekarza urologa badz seksuologa.