Co powoduje przyspieszeniu pulsu?

Witam.Duszności,roztrzesienie,tachykardia do 120,bol i zawroty glowy,odrealnienie,bóle w klatce.Usg brzucha,TK i RM głowy,ust tętnic szyjnych i tarczycy,echo i holter serca,borelioza test, witaminy, tarczyca, elektrolotyity,cholesterol, morfologia mocz,wszystkie wyniki wzorcowe.neurolog wypisać escipram na wyciszenie a kardiolog atenelol 25 1/2T(.puls zwalnia po tym do 60 cis 100/60)po 4tyg leków objawy wszystkie nie ustapily z wyjątkiem tego przysipeszonego pulsu. gdzie szukać dalej przyczyny?

Jakie wywiad,, jaki nastrój ? Jak sen , stresy ? Wyniki badań ?
Jaki stan fizyczny, psychiczny, sytuacja życiowa Pacjenta ??

Pozdrawiam