Co oznacza nagłe pieczenie w mostku?

Witam mam pytanie czy nagle pieczenie w mostku i ból przy wydechu oznacza zawał. Puls miałam 92 niewiem czy to z leku jaki mi wtedy towarzyszył. Trwało to ok 2minut. Jestem pod opieką kardiologia bo mam tachykardie brałam beto zk25 jednak połówkę. Było ok. Po roku lek obniża mi ciśnienie 80na 59 i puls 44 odstawilam sama z dnia na dzień i było ok serce biło normalnie. Czy możliwe jest ze odstawilam sama i mialam taki objaw odstawiwnny? Dodam że echo serca pokazuje że mam zdrowe serce. Mam nerwice czy jestem bardzo nerwowa.. Wizyta w sierpniu i założenie holtera. Pani kuje że dostanę zawał nie wiem co robić!

Spadki ciśnienia i pulsu po leku betabloker, który obniża ciśnienie i zwalnia puls!!! Na pewno warto omówic z Lekarzem! , powoli zredukować dawkę leku!! Kontrola ciśnienia i pulsu! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , ... Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny. Pozdrawiam i zapraszam .