Co powoduje senność, brak energii i brak ochoty na seks?

Witam. Już od bardzo dawna jestem przez cały dzień senne, bez energii, brak ochoty na seks i przede wszystkim mam niepohamowaną ochotę na słodycze. Podczas ostatniej ciąży- 3m-ce temu, płakałam z bólu właśnie w nerek. Gdzieś się natknęłam na artykuł o chorobach nadnerczy. W objawach również pojawiły się wyżej wymienione symptomy. Chciałabym się przebadać pod tym kontem, ale nie wiem od czego zacząć i gdzie się najpierw udać. Proszę o nakierowanie na właściwy tor:)

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszytskim proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi