Co powoduje silne bóle podbrzusza u kobiety 15 miesięcy po porodzie?

Witam mam 19 lat. 15miesiecy temu urodziłam synka od porodu zaczęły się silne bóle podbrzusze z lewej strony i promieniują na kręgosłup. Miesiączki mam co dwa co trzy miesiące na dodatek krwawienia mają dziwny brązowy kolor. O zbliżeniu z partnerem nawet nie ma mowy stosunki są bardzo bolesne... Stosowałam tabletki antykoncepcyjne ale to nie przyniosło żadnych rezultatów, ginekolog mówi że jest wszystko w porządku.... Czy na pewno nie dolega mi nic poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie możan coś więcej powiedzieć.