Co znaczą silne bóle podbrzusza jak do porodu?

Witam jestem po trzech cc i byłam u ginekologa z bolami lekarz mówił mi że mam zrosty po cc i przepisał antykoncepcjie mówi że pomoże. A dostaje bóle silne podbrzusza jak do porodu. A następna wizyta 28.02. Czy może być źle..

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna wizyta u lekarza ginekologa wcześniej oraz także konsultacja lekarza rodzinnego lub internisty