Co znaczą bóle podbrzusza w siedem tygodni po porodzie?

Witam, jestem 7 tyg po porodzie już nie karmie syna piersią jakieś 2tyg a od kilku dni dokuczają mi bóle podbrzusza, dziś powiedziałabym nawet bardziej. Do tego z pochwy wydziela mi się żelowa substancja. Wspomnę również o tym ze podczas porodu miałam nacinane krocze wszystko się ładnie zagoiło( z zewnątrz) choć niedawno zaczęło się lekko otwierać na nowo. A co do wnętrza ronnie wiem jak to wyglada bo nie zapytałam skontrolowana po porodzie przez ginekologa. Czy mam się zacząć martwić ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. być może jest infekcja.