Czy ból po porodzie będzie się nasilał?

Witam, Jestem 6 dni po porodzie. Podczas porodu byłam nacinana. Leżąc jeszcze w szpitalu, tj. 3 doby, odczuwałam ból w kroczu przy siadaniu, ale mogłam normalnie funkcjonować przy dziecku, a na codziennej kontroli krocza wszystko było w porządku. Po powrocie do domu ból się nasilił, nie jestem w stanie nawet chodzić i boli nawet jak leżę. Krocze mam sine. Czy taki stan jest normalny? Czy ból może się nasilać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocen przez położna lub ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć