Co powoduje stan podgorączkowy i nieregularną miesiączkę?

Dzień dobry. Od 3 miesięcy mam stan podgorączkowy 37,4 . Cytologia prawidłowa . Miesiączka nieregularna (przez 3 dni czerwona i połowa brudno-brazowa i przez 7 dni brązowa ) . Występuje pieczenie podczas stosunku oraz bol podbrzusza przed oddaniem gazu . Pół roku robiona mialam kolposkopie i wynik byl ze przewlekle zapalenie szyjki macicy , lekarz mi nic nie przepisal , miesiac temu nadal byl stan zapalny leczony antybiotykiem . Proszę o porę co to może być . Test ciążowy negatywny

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć