Co powoduje szybsze bicie serca i zimne stopy?

Witammam 25 lat od jakiegos czasu mam takie obiawy serce bije mi szybko zimne stopy pocenie sie wzdecia i taki strach ze zaraz cos mi sie stanie bardzo duzo sie denerwuje bylem u lekarza mialem robione badania ekg i te na tarczyce wszystko ok mam przepisane bloker bicardef 5 i magnez i troche pomoglo ale dalej jest zle

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana jest kontrola w poradni psychologicznej lub psychiatrycznej, skoro wiąże pani te objawy ze stresem.