Co oznacza dziwne bicie serca pomimo stosowania leków?

Serce dziwnie mi bije,bylem w szpitalu i przepisali mi znowu Thyrosol i Propranolol ale złe samopoczucie nie ustepuje. Nie mam przy sobie lekarza endokrynologa bo jestem w delegacji na dwa miesiace.sąa amomenty,że raptownie pocą mi sie rece i stopy i serce dziwnie bije nie szybko ani wolno tylko mocno,ciśnienie mam w normie czasami tylko poskoczy,mam lekkie trudności z połykaniem i czuje gulke. Martwie sie,że moze mi sie cos stac a mam dziecko,rodzine nie wiem co robic

należy skontaktować się z lekarzem, jeśli nie ma Pan dostępu do endokrynologa proszę udać się dl lekarza pierwszego kontaktu pozdrawiam