Co powoduje uczucie pulsowania w okolicy nerki?

Witam. Mam 24 lata, od kilku dni w okolicach lewej nerki wyczuwam pulsowanie i drganie w jej okolicach. Czasem jeszcze czuję pulsowanie i drganie w nodze, wszystko dzieje się wyłącznie po lewej stronie. Chcę dodać, że zaczęło się to po tym, jak przestał boleć mnie węzeł chłonny pod żuchwą (również po lewej stronie) Byłem u internisty, lecz dowiedziałem się jedynie żeby brać ibuprofen przez 3 dni. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś objawy w badaniu lekarskim? ciężko się wypowiedzieć bez badania lekarskiego . mogę jedynie polecić ponowną wizytę u lekarza rodzinnego.