Co powoduje uczucie zatkanych uszu w mieszkaniu?

Dzin dobry, bardzo prosze o pomoc. Kilka dni temu wynajelam mieszkanie i mam w nim dziwne objawy. W calym mieszkaniu mam uczucie zatkanych uszu i lekkiego ucisku a w sypialni dodatkowo strasznie pulsuje mi w skroniach do tego stopnia ze boli kiedy dotykam. Mieszkanie jest w dobrym stanie, regularnie wietrzone. Co to moze byc? Dodam ze nigdy wczesniej nie mialam tak dziwnych objawow w konkretnym mieszkaniu :(

Przede wszystkim należy wyeliminować potencjalny alergen lub inną substancję drażniącą błonę śluzową w co w konsekwencji doprowadza do zatkania trąbek Słuchowych uczucia zatkania uszu i ucisku natomiast konieczne jest badanie laryngologiczne Celem wykluczenia innych patologii