Co powoduje zmęczenie i popękane usta?

Witam, od jakiegoś czasu czuję ogromne zmęczenie podczas trudniejszych momentów, np. gdy mam za dużo pracy, nie wysypiam się, nie zdążę zjeść coś czy wypić. W tym czasie moje usta są spierzchnięte i popękane, czerwone. Mogę wysłać zdjęcie jak wyglądają. Co robić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję skontrolować morfologię, może ma Pani niedokrwistość i stąd te objawy. Na usta można spróbować maści z witaminą A.
Pozdrawiam