Co robić, by rwa kulszowa przestała boleć?

Proszę o pomoc!!!! Nie moge dlużej Pierwszy atak rwy kulszowej w listopadzie 2017 nie był jeszcze tak silny . Rehabilitacja fizjoterapeuta basen leki przeciwzapalne 2 rygodnie zwolnienia  .2 atak rwy kulszowej (chociaż pierwsza nie przeszła) 9.01.2018 i nie wyszlam już z pracy SOR od tego czasu juz prawie 4 tygodnie jestem na zwolnieniu. Prywatnie zrobiłam MRI ( bardzo długi opis lewoboczne  skrzywienie kręgosłupa osteofity trzonów....w trzonach kręgów l4 i l5 przy blaszkach granicznych  obszary obrzęku i stłuczenia . Krążek międzykręgowy l4 l5obniżony z cechami dehydratacji. Na poziomie l4 l5 przepuklina krążka międzykręgowego ... sekwestr o wymiarach 11x9 mm i dlugości ok 28mm... sięga do poziomu l5 s1 uciska korzenie lewych n. Rdzeniowych l5 i s1 wewnątrzkanałowo- kolizja. Na poziomie l5 s1 uwypuklenie krążka międzykręgowego  typu bulging wpuklające się do kanału kręgowego na głębokość 3mm ..... ) wcześniej aulin wit b baclofen(po którym sie pogorszyło) cyklo3 forte . Poźniej diclo duo  później steryd 2 dni . Nic nie przeszło teraz nam tylko nimesil i przelciwbólowe.  Moje pytanie co ja jeszcze moge zrobić? Czy moge coś zrobić żeby przestało boleć i dlaczego tak dlugo jest stan zapalny?

Witam serdecznie,

Najlepiej aby udała się Pani do neurochirurga celem konsultacji, który na podstawie badań, objawów oraz badania fizykalnego, zdecyduje o dalszym postępowaniu.

Pozdrawiam.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest sekwestr. Leczenie zachowawcze w takich przypadkach jest bardzo trudne i niepewne co do wyniku. Najczęściej potrzebna jest operacja. Pozdrawiam