Co robić, jeśli chłopak jest uzależniony od masturbacji?

Witam. Jestem z moim chłopakiem dwa lata, ostatnio mi się przyznał, że jest uzależniony od pornografii. Ogląda to codziennie, nawet kiedy jest w pracy. Ma z tym problem bardzo dlugo, bo jeszcze kiedy się nie znaliśmy on już to robił. Nic o tym nie wiedzialam przez ten czas, nic nie zauważyłam. Lubię z nim się kochać, jest czuły i bardzo często ma na to ochotę. Gdyby mi nie powiedział nic bym nie zauważyła. Jednak to mi bardzo przeszkadza. Co mamy robić?

Dzień Dobry Pani,

Zalecałabym konsultację seksuologiczną dla Pani Partnera.
Pomocna byłaby dla Państwa decyzja o podjęciu terapii par, do czego mocno zachęcam.

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com