Jak wyleczyć się z uzależnienia od masturbacji i pornografii?

Witam mam pytanie jak mogę wrócić do normalności otusz wróciłem do nałogu masturbacja i pornografia oglądam filmy o lesbijkach i filmy jak rodzeńśtwo współżyje. Chodzę do seksuologa i psychoterapełty ,przyjmuje anafranil 75 .moje zapytanie kieruje do państwa bo chciałbym w przyszłości założyć rodzinne .Przyznam się że jak byłem w związkach to nic nie czułem do swoich partnerek a chciałbym się w końcu zakochać i czuć te pozytywne uczucia jak każda osoba która jest w związku a i niewspółżyłem

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości krótkiego kontaktu internetowego. Właściwym kierunkiem jest kontynuowanie psychoterapii i leczenia seksuologicznego w osobistym kontakcie.

Pozdrawiam!