Co robić z bólami żołądka i wymiotami?

Dzień dobry. Proszę o interpretację wyników. Inne zapalenie żołądka, refluksem żółciowym. Do. Tego test urazowy pozytywny. Problemy z zarzucaniem żółci od 10rż. Obecnie lat 36 Od roku coraz większe problemy z wzdeciami każdego dnia. Bóle zoladka, wymioty, mdlosci. Obecnie czekam na konsultacje z Gastrologiem. Niestety termin odległy. Uczulona na azytronycynę.

Dodatni wynik testu ureazowego nakazuje rozpoczęcie leczenia eradykacyjnego H.Pylori. Choroba refluksowa często daje się opanować, jeżeli pacjent wykluczy z jadłospisu produkty nasilające dolegliwości (wymaga to samoobserwacji i determinacji w utrzymaniu diety).