Co robić z dodatnim wynikiem testu na Covid?

Witam. Wczoraj dzwoniłam do lekarza w celu uzyskania testu na koronawirusa. Lekarz powiadomił mnie, że zmieniły się zasady i taki test wykonuje się teraz samemu kupując go w aptece. Lekarz przepisał mi Neosine oraz Octeangin. Zakupiłam ten test i wyszedł pozytywnie. Co powinnam zrobić dalej ? Czy powinnam gdzieś zgłosić pozytywny wynik testu czy już teraz jltraktowany jest covid jako zwykła grypę ? Zaznaczę że byłam szczepiona 3 dawkami

W takiej sytuacji należy skontaktować się z lekarzem, otrzyma Pani zwolnienie lekarskie. Należy poddać się "samoizolacji" przez minimum 7 dni, do czasu ustąpienia objawów. Nie trzeba informować stacji sanitarno- epidemiologicznej.