Co robić z oponiakiem widocznym w głowie?
Jestem po drugim mr głowy - wykryto u mnie oponiaka w perwszym badaniu ok.8x7mm a po półrocznym okresie 8.5x8mm miejsce-okolice ciemieniowej prawej przy zatoce strzałkowej górnej.Co mam dalej robić? Proszę o pomoc

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Czy autyzm jest wyleczalny?
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.
Witam!
Oponiak nie jest guzem złośliwym. Zagrożenie stanowi jedynie z uwagi na swoje wewnątrzczaszkowe umiejscowienie. Są różne metody likwidacji tego guza: neurochirurgiczna i radioterapia. Decyzję powinna Pani podjąć w porozumieniu z neurochirurgiem, który przedstawi Pani wszelkie plusy i minusy.
Powodzenia W. Łuczkowski.