Co robić z torbielami w piersi?

Witam. Mam pytanie, W moich piersiach stwierdzono torbiele, największy ma 10 mm, a nie dawno byłam u ginekologia i stwierdził u mnie mięśniaka 2,5 cm. W obu przypadkach każa mi czekać i kontrolować. Co mam robić? Zwłaszcza, ze moja mama zmarła na raka piersi. Powinnam iść do innego specjalisty? Proszę o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja lekarza onkologa i Ew wykonanie badań genetycznych