Co robić z tym paleniem w nogach?

Dzień dobry, od około 2 tygodni mam uczucie silnego palenia w nogach (tylko nogach) do tego od czasu do czasu podczas chodzenia nagle odczuwam ciężkie nogi.Zrobiłam badania:cukier w normie 97mg/dl;norma od 74 do 99;żelazo 44.8 ug/dl(norma od 50 do 170);jedyne co było obniżone to MCHC 31.5 g/dl norma od 32.2 do 35.5,wit.B12,magnez,potas,chlorki, TSH w normie.podwyższony poziom kwasu moczowego 8.1mg/dl norma do 6.2. Wykryto liczne bakterie w moczu.Konsultacja z neurologiem niewiele dała. Czucie mam wszędzie takie samo, odruchy prawidłowe. Juz nie wiem co mam robić. I do kogo się zgłosić.

Podwyższone stężenie kwasu moczowego wskazuje na konieczność spożywania większej ilości płynów i rozpoczęcie leczenia allopurynolem. Poza tym warto wykonać USG Doppler kończyn dolnych, żeby wykluczyć zakrzepicę. Proszę oznaczyć D-Dimery. Suplementacja magnezu również sprawdza się dobrze w zespołach bólowych.

Dzień dobry,

Opisywane przez Panią dolegliwości są z dużym prawdopodobieństwem związane z żyłami kończyn dolnych. W pierwszej kolejności należy wykluczyć zakrzepicę. Poza tym może to również być niewydolność żylna jak i żylaki. Na wszystkie te pytania odpowie USG żył kończyn dolnych.