Co robić z tym pieczeniem ciała?

Witam mam pieczenie prawej całej strony ciała od 2015 r przeszłam mini udar i wszczepienie s tymulatora od tamtej pory biorę gabapenton 300 dwa razy dziennie a pieczenie jak był tak jest i ostatnio pogorszyła się badania głowy prawidłowe lekarz neurolog mówi że tak zostanie.Dla mnie jest to uciążliwe bo to piecze w dzień i w nocy nie mogę spać boli przy dotyku orz chodzeniu noga w bucie gorzej piecze przy dotyku z zimnym i gorącym boli cz mozna zrobic jakieś badanie na te pieczenie.

Witam! Należałoby zastanowić się nad wsparciem dotychczasowej terapii Duloksetyną. Jest to lek przeciwdepresyjny o silnym działaniu przeciwbólowym, szczególnie na bóle mało wrażliwe na typowe leki p/bólowe. W niektórych doniesieniach porównują siłę działania przeciwbólowego duloksetyny do opiatów. Lek ten nie uzależnia i można go stosować latami. Warto się zastanowić! Pozdrawiam W. Łuczkowski.