Zapytaj lekarza

7 3 3 , 4 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co robić z tymi zawrotami głowy u 10-latki?

Witam. Mam 10letnią córkę od około roku zgłasza problem dotyczący zawrotów głowy. Nie są one silne. Ale przez to źle się czuje. Do tego często boli ją głowa to jest około 3-5 razy w tygodniu. Wieczorami zwykle przed zaśnięciem twierdzi ,że czuje się nierealistycznie i nie jest w stanie tego opisać bardziej szczegółowo. Twierdzi też często że źle się czuje ale nic ją nie boli. Kiedy tak się dzieje zaczyna panikować, płakać ze coś jej jest, mówi, że zaraz chyba oszaleje albo umrze. Dodam, że miała zdiagnozowane napadowe lęki nocne. Od około 2 lat nie pojawiają się . Wtedy byliśmy i u neurologo, psychologa i u psychiatry. Zrobiliśmy masę badań i stwierdzono napadowe lęki nocne i to ze przejdą z wiekiem. Co to jest teraz?? Czy znowu robić rundę po lekarzach teraz w dobie koronawirusa. Jak??
KOBIETA, 41 LAT 2 miesiące temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Koniecznie kontakt z Neurologiem i Psychiatrą

Zawroty i bóle głowy mogą mieć tło migrenowe, psychogenne....

ale też często w anemii, zespołach niedoborowych Ważny spokój i rozsądek! Problemy z nastrojem u córki i u Pani , Jak wynik EEG córki ?? Jak BADANIA LABORATORYJNE ?? morfol, żelazo we krwi elektrolity; glukoza; tarczyca ??? Czy córka jada i sypia regularnie?? Chudnie czy tyje ?? Co się dzieje w domu?? stresy, lęki ??? Pilnie do Neurologa i Psychologa / Psychiatry!

Pozdrawiam serdecznie; Warto szukać pomocy Badania kontrolne ! szybko i nie płakać ; pilnie !!

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy