Co robić z tymi zlewnymi potami?

Witam serdecznie Od jakiegoś czasu dokuczają mi zlewne nocne poty. Tydzień temu wykonałam badanie rezonansu magnetycznego whole body scan bez kontrastu. Badanie podstawy płuca prawego, w okolicy kąta przeponowo-osierdziowego, widoczna jest jednorodna zmiana ogniskowa wielkości do 32 mm, mogąca odpowiadać rozwojowej torbieli. Prosiłabym o poradę czy w tym przypadku zalecana jest dalsza diagnostyka tej torbieli, jeżeli tak, jakie badanie byłoby zalecane. Chciałabym zaznaczy ze w przeszłości miałam wykonane RTG płuc, które nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Dziękuje za pomoc

OPIS MRI DO OMÓWIENIA Z LEKARZEM KIERUJĄCYM Zlewne poty czeste w zaburzeniach hormonalnych, premenopauzie, zaburzeniach lękowych itp Opis to za mało Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog