Co stosować na bóle guzków krwawniczych?

Witam, ponad rok temu miałam zabieg wycięcia guzkow krwawniczych wewnątrz i na zewnątrz oraz pęknięcie szczeliny, od kilku dni znowu krwawie przy załatwianiu się, piecze strasznie i pulsie, jaką maść można zastosować czy coś pomoże..

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest dużo preparatów dostępnych bez recepty zawierających np lidokaine np procto hemolan lub inny posterisan itp.