Co stosować na rozdwajanie paznokci u stóp?

Witam. Odkąd pamiętam rozdwajają mi się paznokcie u stóp, w zasadzie tylko te na paluchach. Dodatkowo mają taką bardzo delikatnie żółtą poświatę. Nie swędzą, nie bolą ale nie wygląda to estetycznie. Próbowałem utwardzaczy i lakierów ale nic nie dały, problem pozostał. Pozdrawiam

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u podologa, który wdroży odpowiednie zabiegi gabinetowe (opracowanie paznokcia frezami) i poleci preparaty do stosowania w domu. Pozdrawiam