Co stosować na sińce i worki pod oczami?

Witam, mam 27 lat, od zawsze worki i since pod oczami, bardzo widoczna tak zwana dolinę lez, dwukrotnie robiłam w odstępie roku wypełnienie kwasem hialuronowym, efekt super. Inna pani dermatolog zaproponowała mezoterapie, jednak słyszałam opinie ze na worki pod oczami aż tak nie działa a jedynie na cienie. Prośba o poradę, pozdrawiam

Dzień dobry,

Terapię można zacząć od wykonania kilku zabiegów zabiegów falą radiową by zagęścić strukturę skóry. Następnie w zależności od zaleceń lekarza wykonać mezoterapię lub wypełnienie kwasem hialuronowym.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam