Co stosować na suchą skórę nóg?

Mam trochę uciążliwy problem. Otóż mam bardzo suchą skórę. Stosowałam już różne kremy, balsamy, oliwki itp, ale z mizernym skutkiem. Problem dotyczy zwłaszcza nóg. Dodatkowo na łydkach czasami pojawiają mi się czerwone plamki, które po kilku dniach ustępują. Ale strasznie swędzi. Czy jest na to jakaś rada?

Dzień dobry,

Z Pani opisu wynika, że może to być alergia. Najrozsądniej będzie zgłosić się do lekarza dermatologa. Z preparatów silnie nawilżających polecam te apteczne jak np nawilżający balsam do ciała firmy Eucerin czy Cetaphil.

Pozdrawiam serdecznie.