Co to jest padaczka objawowa?

Będąc u na wizycie u neurologa specjalista zadał mi pytanie, co to znaczy padaczka objawowa?Co to jest?Specjalista podważył zaobserwowane w szpitalach napady padaczkowe bowiem MRI głowy jest czyste. Mam pytanie co to jest padaczka objawowa? Czy w neurologi typowym leczeniem jest wmawianie pacjentowi że jest chory psychiatrycznie pomimo innego zdania psychiatry?

Witam serdecznie,

U osób dorosłych napady padaczkowe związane są z konkretną chorobą, dlatego nazywa się padaczką obajwową ponieważ napad padaczkwy jest jej objawem.
Wskazana konsultacja z lekarzem neurologiem lub psychiatrą.

Pozdrawiam.