Co to są ogniska o sygnale płynowym w migdałku gardłowym?
Co to sa ogniska o sygnale płynowym w migdałku gardlowym bo mialem robiony rezonans kręgosłupa i w opisie mam takie cos. Dodam ze niemam migdałów od jakiś 15lat. Czy jest sie czym martwic?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna jest ponowna weryfikacja badańia powiązane z powyższym opisem.