Co zabrać do apteczki jadąc z 6-letnim dzieckiem nad morze?

Witam, za kilka dni wyjeżdżam z rodziną na wakacje i chciałam się zapytać co zabrać do apteczki jadąc z dzieckiem 6 letnim nad morze? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Witam. Przede wszystkim powinna mieć Pani ze sobą kremy z filtrem chroniące przed porażeniem słonecznym oraz łagodny preparaty łagodzące skórę z pantenolem którym smarujemy dziecko po ekspozycji na słońce. Poza tym warto mieć jeszcze ogólnodostępne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne.