Co zastosować na mrowienie w nogach?

Witam, od kilku dni odczuwam dziwne mrowienie na nogach. Dotyczy to głównie zewnętrznej strony prawej nogi, tak jakby delikatne pulsowanie, lub mrowienie pod skórą, tak jakby w żyłach. Dokucza mi to cały dzień, tylko gdy dotykam bądź masuje to na kilka sekund ustaje, ale zaraz wszystko wraca. Bardzo proszę o odpowiedź czy mam się zgłosić do lekarza, czy też spróbować przyjąć jakieś suplementy diety tj wapń czy magnes, lub może to może być też coś poważniejszego z zylami czy nerwami..

Lek. Michał Lenard

Warto odwiedzić lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie odpowiednich badań i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!