O czym może świadczyć ból nogi w miejscu żylaka?

Witam. W grudniu 2017r stwierdzono u mnie zakrzep żyły powierzchniowej. W marcu 2018 miałam wykonaną tradycyjną operacje jego usunięcia . Przez ten czas bylo wszystko ok, oprócz mrowienia w kostce. Niestety od połowy września w miejscu w którym był żylak bardzo boli mnie noga. Mam problem z chodzeniem, kucaniem, staniem ( uczucie ciaglego skurczu, pulsowania). Noga nie jest w tym miejscu twarda i ciepła jak ostatnio.Czy mam powód do niepokoju? Od początku

Lek. Michał Lenard

Wymaga Pani badania lekarskiego. Sugeruję wizytę u chirurga naczyniowego, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!