Co zastosować na nadwyrężony mięsień?

Witam. Przy zaciskaniu dłoni boli mnie w lokciu.to się stało przy rabaniu drewna.stosowalem masc naproxen i staram się nie nadwyrezac reki po 3 tyg jest troche lepiej. Co powinienem zrobić

Szanowny Panie,
Zwykle przy bólach przeciążeniowych zakazuje się obciążania kończyny. W razie utrzymywania się dolegliwości mimo braku obciążania wskazana jest kontrola ortopedyczna.

Dzień dobry,

Opisywane przez Pana objawy wskazują na łokieć tenisisty- zapalenie bocznego nadkłykcia kości ramiennej. Przede wszystkim proszę oszczędzać rękę, smarować maścią przeciwzapalną, można również zastosować stabilizator oraz kinesiotaping, który zmniejszy dolegliwości bólowe. Jeżeli nie zauważy Pan żadnej poprawy proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.