Co zastosować na taką podrażnioną skórę?

Jestem kobietą i gole brodę codziennie nożykiem do brwi. Mam po tym bardzo podrażniona skroe. Nie mogę jedna z tego zrezygnować bo strasznie to wygląda. Jak mogę się tego pozbyć? Czy w grę wchodzi tylko laser? Jak mogę zadbać o taką podrażniona skórę?

Dzień dobry, najlepszym rozwiązaniem na walkę z niechcianym owłosieniem jest laseroterapia, która pomoże rozprawić się z problemem. Na chwilę obecną w celu złagodzenia widocznych objawów zalecane jest stosowanie kosmetyków regeneracyjnych zawierających alantoinę, aloes. Proszę pamiętać, by podrażnionej skóry nie wystawiać na działanie promieni słonecznych, gdyż może to powodować powstawanie przebarwień. Skórę eksponowaną na Słońce należy zabezpieczać kremem z filtrem UV. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.