Co zbadać, jeśli zmagam się z szumami usznymi?

Witam! Od lat zmagam się z szumami usznymi oraz wodnistym katarem, do tego od kilku lat pogarsza mi się słuch. Odwiedziłam wielu lekarzy i specjalistów, niestety leczenie nie przyniosło poprawy. na szumy nie ma rady, na niedosłuch proponują aparat, a katar chyba sobie wymyśliłam, bo zatoki mam zdrowe. Badania krwi nic nie wykazały, nie mam alergii, tarczyca w porządku, tomografia nic nie wykazałam kręgi szyjne też są OK. Nie mam już pomysłu, co jeszcze mogę zbadać, zeby sobie pomóc. czytałam o katarze naczyniowo-ruchowym- objawy pasują, niestety nigdzie nie znalazłam jak to się leczy. bardzo proszę o pomoc, bo lekarze w mojej okolicy rozkładają ręce.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do Kliniki Uniwersyteckiej i rozszerzyć diagnostyke być może warto udac się do alergologa i neurologa